У Хотинській лікарні виявили переплату за медичне обладнання понад 300 тисяч гривень
У Хотинській лікарні виявлено схему, за якою керівництво переплатило за медичне обладнання понад 300 тис. грн, завдавши закладу збитків у розмірі понад 256 тис. грн.

У ході перевірки, проведеної місцевими контролюючими органами, встановлено, що у процесі закупівлі медичного обладнання у Хотинській лікарні було здійснено переплату на суму понад 300 тисяч гривень. За даними розслідування, кошти були сплачені постачальникам за товари, вартість яких значно нижча за зазначену у договорі.
Внаслідок виявленої схеми лікарня зазнала фінансових втрат у розмірі понад 256 тисяч гривень. Ці суми включають як різницю між заявленою і фактичною вартістю обладнання, так і витрати, пов'язані з проведенням додаткових аудиторських перевірок.
Законодавчо встановлені обмеження щодо прозорості закупівель у державних медичних закладах передбачають суворий контроль за вартістю та якістю придбаного обладнання. За даними представників контролюючих органів, у випадку підтвердження порушень передбачені адміністративні та кримінальні санкції щодо відповідальних осіб.
На даний момент триває робота щодо уточнення повного кола учасників схеми та підготовки матеріалів до суду. Уряд закликав інші медичні заклади посилити внутрішній контроль за закупівлями, щоб запобігти подібним випадкам у майбутньому.
Фотогалерея
Що ви думаєте з цього приводу?
Поставте свою реакцію на цю новину
Чернівціграм стежить за темою «У Хотинській лікарні виявили переплату за медичне обладнання понад 300 тисяч гривень» у контексті рубрики «новини», Чернівців та Буковини. Матеріал оновлюється з акцентом на локальний контекст, точність часу й зрозумілість для читачів.
