У Чернівцях судитимуть двох місцевих жителів за жорстоке побиття киянина
Суд у Чернівцях розглядає справу про жорстоке фізичне впливання, у якій звинувачують двох місцевих мешканців. Загроза покарання стосується умисного завдання тяжких тілесних ушкоджень.

У червні 2024 року в нічний час у центрі Чернівців відбулася бійка між групою осіб, у результаті якої житель Києва отримав серйозні травми. Відомості про подію надійшли до правоохоронців, які відкрили кримінальне провадження за ознаками умисного тяжкого тілесного ушкодження. Двоє місцевих мешканців, які спричинили пошкодження, вже затримані. За даними слідства, агресивність була викликана суперечкою, подробиці якої встановлюються. Потерпілого госпіталізували, його стан оцінюється як стабільний. Судові слухання почалися, звинувачення передбачають позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Фотогалерея
Що ви думаєте з цього приводу?
Поставте свою реакцію на цю новину
Чернівціграм стежить за темою «У Чернівцях судитимуть двох місцевих жителів за жорстоке побиття киянина» у контексті рубрики «новини», Чернівців та Буковини. Матеріал оновлюється з акцентом на локальний контекст, точність часу й зрозумілість для читачів.
