Здоров’я24 червня 2026 р.

Онкогематологічне відділення Чернівецької дитячої лікарні продовжить працювати у штатному режимі

Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня підтвердила, що онкогематологічне відділення працює у штатному режимі. У закладі спростували з'явившіся в ЗМІ повідомлення про можливе закриття або переформатування відділення, пояснивши, що в 2026 році було укладено трирічний договір з Національною службою здоров’я України.

Поділитися:
Онкогематологічне відділення Чернівецької дитячої лікарні продовжить працювати у штатному режимі

Як повідомили в адміністрації лікарні, в 2026 році заклад уклав із Національною службою здоров’я України договір на медичне обслуговування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями терміном на три роки. У медзакладі наголошують, що жодних офіційних рішень щодо закриття відділення немає. Медичні працівники продовжують надавати допомогу онкохворим дітям, а доступність онкологічної та онкогематологічної допомоги для маленьких пацієнтів буде забезпечена й надалі.

У лікарні також зазначили, що навіть в умовах створення регіональних референтних центрів загрози закриття відділення немає. Жителів області закликають орієнтуватися на офіційну інформацію та не вірити непідтвердженим чуткам. У рамках діючого договору забезпечується безперервність медичних послуг для дітей, які потребують онкологічної допомоги.

Фото

Фотогалерея

Теми:Здоров’яЧернівці
💬

Що ви думаєте з цього приводу?

Поставте свою реакцію на цю новину

Чернівціграм стежить за темою «Онкогематологічне відділення Чернівецької дитячої лікарні продовжить працювати у штатному режимі» у контексті рубрики «новини», Чернівців та Буковини. Матеріал оновлюється з акцентом на локальний контекст, точність часу й зрозумілість для читачів.

Теми цієї новини

Чернівціграм: локальні новини Чернівців і Буковини

CHERNIVTSIGRAM висвітлює Чернівці, Буковину, міські події, безпеку, транспорт, погоду, афішу, культуру, освіту, здоров’я, війну та важливі рішення для громади.