На Буковині підозрюють голову сільради та інженера технагляду у заволодінні 15 млн грн на будівництві укриття для школи
Слідство встановило, що під час будівництва об’єкта загальною вартістю понад 35 млн грн вносили недостовірні акти про виконані роботи. Унаслідок цього місцевому бюджету завдано збитків у розмірі 15 млн грн.

На Буковині триває кримінальне розслідування у справі, пов’язаній із заволодінням бюджетними коштами під час будівництва протирадіаційного укриття для школи. Як повідомляє територіальне управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області, голову однієї з сільських рад району та інженера технічного нагляду підозрюють у зловживанні службовим становищем. За даними правоохоронців, сільрада уклала договір із підрядником на будівництво укриття із спортивною залою. Для контролю за роботами було залучено інженера технічного нагляду. Однак, за результатами експертизи, частина робіт, зазначених у документах, фактично не виконувалася. Недостовірні акти підписувалися інженером, що став підставою для перерахування коштів підряднику. Збитки місцевому бюджету сягнули понад 15 млн грн. Підозрюваним оголошено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу, включаючи заволодіння коштами в особливо великих розмірах та службове підроблення. Керівник управління БЕБ у Чернівецькій області Олег Борисенко зазначив, що йдеться про створення безпечних умов для дітей у воєнний час. Наразі триває досудове розслідування.
Фотогалерея
Що ви думаєте з цього приводу?
Поставте свою реакцію на цю новину
Чернівціграм стежить за темою «На Буковині підозрюють голову сільради та інженера технагляду у заволодінні 15 млн грн на будівництві укриття для школи» у контексті рубрики «новини», Чернівців та Буковини. Матеріал оновлюється з акцентом на локальний контекст, точність часу й зрозумілість для читачів.
